Центр довузівської підготовки

IMG_6645Керівник центру довузівської підготовки – кандидат педагогічних наук, доцент Заяць Ольга Василівна.

Сухраменда Євгенія ВолодимирівнаСпеціаліст центру довузівської підготовки – Сухраменда Євгенія Володимирівна

Підбуська Віра Андріївна – спеціаліст центру довузівської підготовки, вчитель математики

 

Центр довузівської підготовки (далі “центр”) є окремим підрозділом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка і створено відповідно до Статуту Дрогобицького державного педагогічного університету, Положення Міністерства освіти і науки України про навчальні заклади освіти. Центр створено на основі державної форми власності університету відповідно до законів України “Про освіту”, “Наказу міністерства освіти України № 397 від 24.11.1999р.” та інших нормативних документів чинного законодавства України. Підрозділ спочатку діяв як підготовче відділення, з 09.04.2003 р. – відділення довузівської підготовки, а з 01.10.2012 р. – функціонує як центр довузівської підготовки, що має свою печатку.

Ліцензійний (АE № 527666 від 08.12.2014 р.) набір слухачів становить 150 осіб. Адреса ЦДП: 82100, м. Дрогобич, вул. Івана Франка, 36, Дрогобицький педагогічний ліцей. Тел.: (0324) 410466, (0324) 410473

Центр довузівської підготовки (ЦДП) здійснює поглиблену підготовку орієнтовану на формування фундаментальної бази, що забезпечувала б успішне навчання у ВНЗ з таких навчальних дисциплін:

українська мова та література, історія, математика, фізика, біологія, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, польська мова, економіка, правознавство, інформатика, світова література, географія.

Відбір слухачів на навчання здійснюється приймальною комісією ЦДП. Документи до ЦДП приймаються з 03 вересня кожного року.

Початок занять – 03 жовтня.

Термін навчання – 7 місяців.

Плата за весь термін навчання становить 500 гривень за один предмет. Заняття проводяться згідно розкладу.

Випускникам центру довузівської підготовки при вступі до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на природничо-математичні та інженерно-технічні напрямки нараховуються додаткові бали.

Для навчально-виховних потреб ЦДП використовує навчальні лабораторії та аудиторний фонд Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Слухачі ЦДП мають можливість не тільки оволодівати основами наук, брати участь у науково-дослідній роботі відповідних факультетів університету, але й бути активними учасниками культурного і спортивного життя університету та міста.

Дрогобицький державний педагогічний університет

імені Івана Франка

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

оголошує набір слухачів

(учнів 10-11 класів)

на 2016/2017 н.р.

для поглибленого вивчення навчальних предметів та подальшого успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання(ЗНО) з

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ і ЛІТЕРАТУРИ, ІСТОРІЇ УКРАЇНИ,МАТЕМАТИКИ,ФІЗИКИ, Біології, Хімії, АНГЛІЙСЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ, ФРАНЦУЗЬКОЇ, ПОЛЬСЬКОЇ МОВ, ЕКОНОМІКИ, ПРАВОЗНАВСТВА, ІНФОРМАТИКИ, СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ, ГЕОГРАФІЇ

Адреса центру: вул. Івана Франка, 36, Дрогобицький педагогічний ліцей,

м. Дрогобич, Львівська обл., 82100

телефон для довідок: (0324) 410466, (0324) 410473

Документи приймають з 05 вересня 2016 р.

Необхідні документи: заява вступника на ім‘я ректора, 2 фотокартки (3х4 см), копія свідоцтва про народження (паспорта) вступника, паспорт та ідентифікаційний код одного з батьків (для укладання договору)

Початок занять03 жовтня 2016 р.

Термін навчання 7 місяців

Випускникам Центру довузівської підготовки при вступі до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка нараховують додаткові бали.