«

»

І тур Всеукраїнської фізичної олімпіади у нашому університеті

6-8 квітня 2015 року на базі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій проведено ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з спеціальності «Фізика» та дисципліни «Фізика». Голова оргкомітету – ректор проф. Н. Скотна, заступник голови – директор ІФМЕІТу В. Бойчук. Голова журі – завідувач кафедри загальної фізики університету проф. Р.Пелещак. Членами журі були провідні вчені з Одеси, Дніпропетровська, Миколаєва, Львова.

У ІІ турі олімпіади зі спеціальності взяли участь 28 студентів з 20 ВНЗ.

І місце в ІІ турі олімпіади з фізики зайняв студент КНУ ім. Т. Шевченка Дмитро Рубанов.

ІІ місце – студент нашого університету Іван Тома.

І місце у ІІ турі олімпіади з дисципліни „Фізика” взяли участь 18 студентів з 16 ВНЗ. У цьому виді змагань І місце зайняв студент КНУ ім. Т. Шевченка Ярослав Герасименко, ІІІ місце – студент нашого університету Тарас Войтович

 

Детальні результати додаються:

Рейтинговий список учасників ІІ етапу всеукраїнської студентської

олімпіади із спеціальності “Фізика

№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові студента Повне найменування вищого навчального закладу Курс Кількість балів Місце
1. Рубанов Дмитро Геннадійович Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна 4 40 1
2. Тома Івна Петрович Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 6 34 2
3. Семенякін Микола Сергійович Київський національний університет імені Тараса Шевченка 3 33 2
4. Мінаєв Павло Євгенійович Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 2 28 3
5. Олексин Артур Васильович Львівський національний університет імені Івана Франка 3 28 3
6. Мезенцев Микита Юрійович Донецький національний університет 1 27 3
7. Кушнерик Павло Іванович

 

Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського 2 20 4
8. Дідух Леонід Олександрович Національний університет «Києво-Могилянська академія» 1 19 5
9. Буличова Альона Ігорівна Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна 5 18 6
10. Залевський Денис Віталійович Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет» 3 12 7-8
11. Трембецький Микола Володимирович Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 3 12 7-8
12. Оніщук Світлана Сергіївна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 4 11 9
13. Просвірнова Дар’я Юріївна Національний університет «Києво-Могилянська академія» 1 9 10
14. Сай Павло Олегович Житомирський державний університеті імені Івана Франка 4 8 11-13
15. Кушнір Ганна Василівна Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 4 8 11-13
16.              c Степанюк Олександр Юрійович Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” 1 8 11-13
17. Гаврилюк Євгеній Олегович Рівненський державний гуманітарний університет 5 7 14-16
18. Новосад Олександр Віталійович Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 4 7 14-16
19. Василевський Володимир Сергійович Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” 1 7 14-16
20. Ощипко Лев Миколайович

 

Львівський національний університет імені Івана Франка 3 5 17
21. Ткачук Іванна Віталіївна Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 4 4 18
22. Щепкіна Ярина Ігорівна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 5 3 19-23
23. Авраменко Алла Миколаївна Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя 5 3 19-23
24. Білюк Анатолій Анатолійович Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 3 3 19-23
25. Бойко Ганна Олександрівна Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 3 3 19-23
26. Вовк Сергій Володимирович ДВНЗ «Запорізький національний університет» 2 3 19-23
27. Мирко Віталій Олександрович Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 3 1 24-25
28. Шальопа Валерія Володимирівна Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 3 1 24-25

 


Рейтинговий список учасників ІІ етапу всеукраїнської студентської

олімпіади з дмсципліни “Фізика

№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові студента Повне найменування вищого навчального закладу Курс Кіл-сть балів Місце
1. Герасименко Ярослав Романович Київський національний університет імені Тараса Шевченка 3 42 1
2. Савченко Олег Сергійович Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна 1 38 2
3. Катц Андрій Мих. Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського 2 33 2
4. Cтуc Аліна Іванівна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 5 25 3
5. Войтович Тарас Мирославович Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 2 24 3
6. Головко Максим Геннадійович Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 2 18 4
7. Скороход Роман Володимирович Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 3 12 5
8. Шмачко Денис Євгенович Глухівський національний педагогічний університет 6 11 6
9. Бабич Ірина Олегівна Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 3 10 7
10. Решитько Борис Анатолійович Національний університет «Києво-Могилянська академія» 5 9 8
11. Кожокар Владислав Юрійович Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” 2 8 9
12. Шимків Дмитро Васильович Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна 1 7 10
13. Пиць Ксенія Ігорівна Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 4 6 11
14. Корецький Сергій Володимирович Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 2 5 12
15. Олім Валентин Олександрович Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 3 4 13
16. Залозний Роман   Васильович Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя 5 4 13
17. Каттула Сергій Юр. Рівненський державний гуманітарний університет 5 4 13
18. Подорога Ольга Станіславівна ДВНЗ «Запорізький національний університет» 2 3 14