Меню

«

»

Загальноуніверситетські змагання з волейболу серед жінок

Упродовж кількох років радують своїми іграми збірні команди факультетів на першості з волейболу. З 15 березня 2018 року проводились змагання серед жіночих команд. Тогорічна першість була особливо інтригуючою. Гравці команди продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість, бажання до перемоги. Фінал виявився цікавим, адже фінальні ігри визначили призерів турніру. У нелегкій боротьбі місця розподілились таким чином: І місце виборола команда інституту іноземних мов, ІІ місце зайняла команда філологічного факультету, на ІІІ місці команда соціально-гуманітарного факультету.
Команди-переможці були нагороджені грамотами та призами від студентського профкому.
Загалом усі команди показали свою майстерність. Бажаємо не зупинятись на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам.