↑ Повернутись до Спортивно-масова робота

НАЙВАЖЛИВІШІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ УНІВЕРСИТЕТУ 2014 РОКУ

 

НАЗВА СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я СТУДЕНТА ВИД СПОРТУ МІСЦЕ ТРЕНЕРИ
Чемпіонат області

(Львів, 15-16 січня)

Желем Ігор легка атлетика 3000 м І В.О. Редчиць,

Р.Л. Федорищак

Лабик Олег легка атлетика 800 м ІІІ В.О. Редчиць,

Р.Л. Федорищак

Кравецький Тарас легка атлетика

потрійний стрибок

ІІІ В.О. Редчиць,

Р.Л. Федорищак

Турнір ВНЗ

Західного регіону

(Львів, 28-29 січня)

Викладачі ДДПУ імені І. Франка міні-футбол ІІІ А.П. Веселовський
Універсіада Львівщини

(Львів, 11-13 березня)

Семків Назар греко-римська боротьба ІІ І.В. Матієшин
Макар Юрій греко-римська боротьба ІІІ І.В. Матієшин
Чемпіонат України (Вінниця, 21-23 березня) Шевченко Юрій акробатика ІІІ
Універсіада Львівщини

м. Львів, м. Дрогобич (березень)

Збірна команда (жінки) міні-футбол І Р.О. Проць
Збірна команда (чоловіки) міні-футбол ІІ І.П. Ільчишин,

А.В.Ніконець

Чемпіонат України

(22-24 березня)

Сенюх Вероніка УШУ І О.С. Сотрихіна
XV Міжнародний напівмарафон

(м. Живєц, Республіка Польща 30 березня)

Сало Тарас легка атлетика ІІ
Універсіада Львівщини

(Львів 29-30 квітня)

Збірна команда ДДПУ легка атлетика ІІІ Г.Д. Кондрацька,

В.О. Редчиць,

Р.Л. Федорищак

Чемпіонат України

(Дніпропетровськ,

12 квітня)

Гнатків Анатолій хортинг І
Чемпіонат Європи

(м. Бухарест, Румунія

13 травня)

Сенюх Вероніка УШУ І,

ІІІ

О.С. Сотрихіна
ХІІІ Міжнародний марафон

(м. Краків Республіка Польща)

Сало Тарас легка атлетика ІІ
Чемпіонат області

(20-22 травня)

Селецький Іван греко-римська боротьба І
Семків Назар греко-римська боротьба ІІ
Міжнародний напівмарафон

(Київ, 28 вересня)

 

Сало Тарас легка атлетика І
Універсіада Львівщини (1 жовтня) Збірна команда ДДПУ легка атлетика

крос

ІІІ Г.Д. Кондрацька,

В.О. Редчиць,

Р.Л. Федорищак

Чемпіонат Європи

(Львів, 25-27 жовтня)

Гнатків Анатолій хортинг І
Яцик Андрій хортинг І
Відбірковий турнір до фінальної частини Чемпіонату Європи (Ізраїль, листопад) Квич Олег футбол

(U-19)

Вихід у фінальну частину Чемпіонату Європи -2015 О.Б. Михайловський, В.М. Телятник
Чемпіонат області

(Львів, 9 листопада)

Даниляк Юрій гирьовий спорт ІІ В.І. Кізло,

Р.Г. Кушнір

Спасенкова Божена гирьовий спорт ІІІ В.І. Кізло,

Р.Г. Кушнір